Na predaj exk. slávny HOTEL LIMBACH

Cena:
1,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Limbach
Ulica: SNP
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: penzión
Stav objektu: pôvodný stav
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 1790 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:374027

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj Hotel / penzión / Limbach.

Roky 1939-1945 ostáva Limbach typickou vinohradníckou obcou. Karpatskí Nemci založili vinohradnícke družstvo – Deutsche Weinzergenossenschaft Limbach. Dostávajú nenávratne 2,5 milióna korún z Nemecka na rozvoj. Búra sa Draxlerov mlyn – ne jeho mieste stavajú rozsiahle pivnice, lisovňu, vináreň a spoločenskú sálu. Tak začala história dnešmej budovy Hotela Limbach a Limbašského vinohradníckeho družstva.

Hotel nájdete v malebnej obci Limbach, hneď pri Pezinku pod pohorim Malé Karpaty, iba 13 km od BratislavyObec Limbach leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti hlavného mesta SR Bratislava. V súčasnosti obec eviduje 2092 obyvateľov prihlásených k  trvalému pobytu . Prednosti obce Limbach sú hlavne v jeho polohe – obec nachádzajúca sa na úpätí Malých Karpát , neprepojená  štátnou cestou na Záhorie, predurčená na rekreáciu a  šport. Je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. Historickou zaujímavosťou sú rímskokatolický a evanjelický kostol. V obci je základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica,pošta a športový areál s futbalovým ihriskom, plaváreň. V okolí obce Limbach je možnosť výletov  po vyznačených  turistických trasách a hlavne cyklotrasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch  a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny, čerpacia stanica,  vinárstva.Obec je známa predovšetkým svojou produkciou vína. V katastrálnom území obce ležia aj dve chránené územia* súčasti CHKO Malé Karpaty- prírodná rezervácia Nad Šenkárkou so vzácnymi rašeliniskovými druhmi rastlín a prírodná pamiatka Limbašská vyvieračka.

Hotel je vhodným miestom pre organizovanie spoločenských podujatí a firemných školení.

Ubytovanie poskytuje v 20 izbách. Každá izba je vybavená vlastnou kúpelňou so sprchou a WC.  Jedno až trojlôžkové izby, celkovo 50 lôžok.

Všetky inžinierske siete, vykurovanie tepelným čerpadlom

Rekonštrukcia 1993-1998

Budova na obecnom pozemku s možnosťou odkúpenia.

Plocha: úžitková 1790m2.

Stav objektu: pôvodný stav. Nutná rekonštrukcia, žiadne statické poruchy, v súčasnosti uzavreté.

Cena dohodou.

Maklér:

makler
Maklér:JUDr. František Nagy
Telefón:0903 715 585
E-mail:nagy-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam