Predám výnimočný pozemok - výhodná investícia.

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Horné Orešany
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 22861 m2
Parkovanie:
 
ID inzerátu:374981

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj výnimočný pozemok o rozlohe 22 861 m2 - kombináciu rekreačného pozemku, vinice a lesa. Budúci majiteľ získa nádherný kus krajiny s kvalitnou pôdou, veľkým súkromím a nádhernými výhľadmi.

Celkove je z rozlohy pozemku vyňatých z pôdneho fondu až 5 482 m2!, čo je takmer tretina oploteného pozemku. Práve tu je možnosť postavenia rekreačnej vily, haciendy, farmy, alebo malého vinárskeho družstva, či iného objektu vhodného na agroturistiku. Ako bonus má budúci majiteľ k dispozícii 4 274 m2 lesa. Práve rozsiahle lesy za pozemkom dávajú úžasnú pridanú hodnotu a diskrétne súkromie tejto ponúkanej nehnuteľnosti. Výnimočný pocit súkromia dáva aj fakt, že na susediacich pozemkoch z ľavej a pravej strany, nie je a ani nebude žiadne územie vyňaté z pôdneho fondu.

Takmer polovicu predajnej ceny tvorili v uplynulých mesiacoch rozsiahle investície do vyčistenia a úprav pozemku a do oplotenia pozemku v dĺžke viac ako 1 km!, ktoré tvoria nahusto osadené zabetónované stĺpiky s plastovým oplotením, na lepšie uchytenie prípadných sadeníc viniča. Tunajšia pôda je mimoriadne priaznivá a kvalitná na dorábanie legendárneho orešanského červeného vína s špecifickým buketom a arómou.

Túto jedinečnú nehnuteľnosť, ktorú tvorí 228 árov (teda takmer 2,3 ha) nádhernej krajiny, a vzhľadom na spomínané benefity ide o veľmi výhodnú investíciu.

Prídťe sa presvedčiť na vlastné oči, len 40 km od Bratislavy.

Cena v RK

Neprehliadnite video!

Kontakt: Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908708198, illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam