Priemyselný park-stará fabrika - veľká investičná príležitosť!

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Horné Orešany
Ulica: Majdan
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 11230 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:374982

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj Priemyselný park - Starú fabriku, s rozsiahlymi pozemkami, cca 45 km od Bratislavy, v katastri obce Horné Orešany, v lokalite "Majdan". Miesto je obklopené horami, kúsok za vodnou nádržou Horné Orešany a má veľký genius loci.


Cena je nastavená prakticky len za bežnú hodnotu pozemkov v tejto lokalite  takže všetky budovy sú prakticky zadarmo. Niektoré z nich na prvý pohľad pôsobia schátralo, napriek tomu majú mimoriadne pevný betónový skelet, naddimenzovaný kvôli výbuchom a otrasom. Takže môžu slúžiť ako pevný základ pri potencionálnych rekonštrukciách. Časť budov je v dobrom zrekonštruovanom stave s kanceláriami, skladovými priestormi a sociálnym zariadením, pripravenými na nasťahovanie.

Krásnymi dominantami celého areálu su komín a vodárenská veža. Plocha okolo fabriky na predaj je 11 230 m2. Ale je tu možnosť rôznych alternatív predaja, či už budov, alebo len pozemkov bez budov. Budovy sú na ploche cca 3000 m2. Pre silných investorov je celkovo možné získať územie až cez 40 000 m2. Stavebné pozemky už majú územné rozhodnutie pre stavebnú a podnikateľskú činnosť, na pozemkoch je tiež demontované vysoké napätie pre lepšie využitie. Bezproblémové by bolo aj obnovenie trafostanice.Jednou z možností by mohlo byť napr. postavenie pivovaru, kombinovaného s rekreačnými možnosťami, povedzme wellnessom, či hotelom; jazdecké areály - rekreačný potenciál je v tejto lokalite obrovský a vysoko nevyužitý. Napriek tomu, že len 7 km odtiaľto je Smolenický zámok. Samozrejme je tu možnosť postaviť, či zrekonštruovať výrobné haly, skladové priestory, prípadne rozbehnúť výrobu so zreteľom na ekoloógiu a okolitú krajinu.


Výhodou je okrem nízkej ceny aj určitá diskrétnosť územia, ale zároveň dobrá dostupnosť z Bratislavy (do 1h), či Trnavy (do 1/2 h).

Obhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:


Cena v RK


Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198

illavsky-ZVNC-loftreal.sk


Neprehliadnite VIDEO!

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam