Predaj LUXUSNÁ NOVOSTAVBA 4 - izbový byt s veľkou terasou - CITY PARK Ružinov

Cena:
450 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava II
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Plynárenská
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
Úžitková plocha: 157 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 22 / 23
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:375456

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ruch a zhon veľkomesta nechajte druhým. Objavte oázu pokoja, kde získate stratenú energiu. Dopriať si pôžitok z veľkolepých výhľadov a ticha rozprestierajúceho sa okolo vás to je životný štýl. Bývanie v rezidencii naplní očakávania aj toho najnáročnejšieho klienta.

Ponúkam na predaj novostavbu luxusného a výnimočného 4-izbového bytu s terasou v projekte CityPark Ružinov, veža C, na strategickom mieste v Ružinove – Nivy, Byt sa nachádza na 22. poschodí (z 23.p.) s panoramatickým výhľadom na celé mesto. Ideálna orientácia na JVZ. Nad týmto bytom sa už nachádza len strecha a na poschodí sú len 2 byty.

  Cena bytu zahŕňa: 1. interiér 108,18m2

2. terasa 48,46m2

3. samostatné, extra široké parkovacie miesto v suteréne

4. murovaná pivnica 5,92m2 hneď vedľa parkovacieho miesta

5. Poplatok pre RK, všetky právne služby   V cene bytu sú ďalej zahrnutá hliníkové okná s 3-sklom a klimatizácia. Veža C v ktorej sa byt nachádza má 23. podlaží, dva osobné rýchlovýťahy a jeden nákladný výťah.

V okolí bytových domov vytvoril investor zelený park, súčasťou parku je lezecká stena, detské ihrisko, miesto na oddych a relax, lavičky a reštaurácia a kaviareň. Časť parku bude vyhradená iba pre rezidentov. V blízkosti obytného komplexu, ako aj v ňom samotnom, je výborné občianske vybavenie, obchody, banky a prístup na MHD. V bytových domoch sú plánované aj spoločenské miestnosti v ktorých sa môžu deti spoločne zabaviť. Perfektná lokalita na bývanie v Bratislave - Ružinov je dlhodobo najžiadanejšou lokalitou Bratislavy. Vďaka kompletnej občianskej vybavenosti, množstvu zelene a vynikajúcemu dopravnému napojeniu si drží svoje ceny a je zaujímavá aj na prenájom bytov. Bývajte v parku na skok od centra mesta! CityPark Ružinov svojim umiestnením, kvalitným vyhotovením a výzorom patrí k najatraktívnejším projektom v Bratislave.

cena: 450.000 EUR

kontakt: Jela Béresová 0903 785 292

beresova-ZVNC-loftreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Jela Béresová
Telefón:0903 785 292
E-mail:beresova-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam