Priemyselný park-stará fabrika - veľká investičná príležitosť!

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Horné Orešany
Ulica: Majdan
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 2286 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:377518

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj Priemyselný park - Starú fabriku, s rozsiahlymi pozemkami, cca 45 km od Bratislavy, v katastri obce Horné Orešany, v lokalite "Majdan". Miesto je obklopené horami, kúsok za vodnou nádržou Horné Orešany a má veľký genius loci.


Viaceré budovy majú mimoriadne pevný betónový skelet, naddimenzovaný kvôli výbuchom a otrasom, takže môžu slúžiť ako pevný základ pri potencionálnych rekonštrukciách.

Krásnymi dominantami celého areálu su komín a vodárenská veža. Celková plocha fabriky, ostatných budov a pozemkov v okolí predstavuje rozlohu 21 515 m2. Stavebné pozemky majú územné rozhodnutie pre stavebnú a podnikateľskú činnosť, na pozemkoch je tiež demontované vysoké napätie pre lepšie využitie.Jednou z možností by mohlo byť napr. postavenie pivovaru, kombinovaného s rekreačnými možnosťami, povedzme wellnessom, či hotelom; jazdecké areály - rekreačný potenciál je v tejto lokalite obrovský a vysoko nevyužitý. Napriek tomu, že len 7 km odtiaľto je Smolenický zámok. Samozrejme je tu možnosť postaviť, či zrekonštruovať výrobné haly, skladové priestory, prípadne rozbehnúť výrobu so zreteľom na okolitú krajinu.


Výhodou je okrem dobre nastavenej ceny aj určitá diskrétnosť územia, ale zároveň dobrá dostupnosť z Bratislavy (do 1h), či Trnavy (do 1/2 h).Cena v RKObhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:


Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198

illavsky-ZVNC-loftreal.sk


Neprehliadnite VIDEO!

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam