Ponúkame exkluzívne na predaj areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá.

Cena:
240 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Častá
Kategória: Poľnohospodárske objekty
Určenie:
Plocha pozemku: 0 m2
Zastavaná plocha: 224 m2
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:378124

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame exkluzívne na predaj areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá. Predmetom predaja je predovšetkým pozemok o rozlohe 3041 m2 a stajňa pre kone o rozlohe 224 m2.

Stajňa prešla rozsiahlymi sanačnými prácami z pôvodnej stavby a v súčasnosti jej dispozíciu tvorí chodba, 7 boxov na státie koní, sklad, klubovňa s kuchynkou a sklad - sedlovňa. Súčasťou budovy je aj prístavba so samostatným vchodom so sociálnym zázemím (TÚV, piecka na tuhé palivo), sprchou, WC a šatňou.

Súčasťou predaja je ďalej prístrešok pre malé hospodárske zvieratá, sklad sena, maštaľ koní a oplotenie výbehu pre kone.

Celý areál je situovaný v okrajovej časti obce Častá, sú tu vybudované inžinierske siete: voda a elektrina. Kanalizácia je vybudovaná v rámci areálu a vyústená do niekoľkých veľkokapacitných žúmp.

Okolie družstva tvoria rozsiahle polia a lúky, cca 2 km je vzdialený Budmerický rybník - raj pre rybárov a ďalej v blízkosti sa nachádza rozľahlý Lindavský háj. Nad obcou Častá je situovaný známy turistický magnet – hrad Červený kameň. To všetko tvorí významný turistický a rekreačný potenciál vhodný aj na agroturistiku.

Nehnuteľnosť je okrem chovu koní možné využiť aj na chov iných zvierat, či poľnohospodársku aktivitu, alebo aj ako napr. výrobné stolárske, či zámočnícke dielne, výrobu betónových dielov, sklady a podobne.

Dostupnosť: 35 min od BA a 20 min od TT.

Cena (vrátane provízie pre RK) je 240 000.- €

Obhliadky a podrobnejšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Poznámka:

Predaj je možný uskutočniť súbežne s predajom ďalšej nehnuteľnosti, ktorou sú pozemky ornej pôdy v krásnom prostredí blízkeho Budmerického rybníka o rozlohe 12 086 m2. Zaujímavosťou je možnosť zámeny s družstvom za trávnatý pozemok rovnakej výmery susediaci s horeuvedeným areálom! (posledné 4 fotografie)

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam