Ponúkame exkluzívne na predaj jazdecký areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá a 1,2 ha lúku.

Cena:
239 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Častá
Kategória: Poľnohospodárske objekty
Určenie:
Plocha pozemku: 0 m2
Zastavaná plocha: 224 m2
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:378225

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame exkluzívne na predaj jazdecký areál v bývalom poľnohospodárskom družstve Častá. Predmetom predaja je predovšetkým pozemok o rozlohe 3041 m2 (30 á), stajňa pre kone o rozlohe 224 m2 a lúka o rozlohe 12 086 m2 (121 á).

Stajňa prešla rozsiahlymi sanačnými prácami z pôvodnej stavby a v súčasnosti jej dispozíciu tvorí chodba, 7 boxov na státie koní, sklad, klubovňa s kuchynkou a sklad - sedlovňa. Súčasťou budovy je aj prístavba so samostatným vchodom so sociálnym zázemím (TÚV, piecka na tuhé palivo), sprchou, WC a šatňou.

Súčasťou predaja je ďalej prístrešok pre malé hospodárske zvieratá, sklad sena, maštaľ koní a oplotenie výbehu pre kone.

Celý areál je situovaný v okrajovej časti obce Častá, sú tu vybudované inžinierske siete: voda a elektrina. Kanalizácia je vybudovaná v rámci areálu a vyústená do niekoľkých veľkokapacitných žúmp.

Predmetom predaja je aj krásna lúka o rozlohe 12 086 m2 (1,2 ha) nachádzajúca sa v krásnom pokojnom prírodnom prostredí, medzi dvomi zátokami vodnej nádrže Budmerice, 2 km od obce Častá. Pozemok má tvar obdĺžnika o rozmeroch cca 50 x 242m. Výbornou alternatívou je možná zámena lúky za lúku susediacu priamo s družstevným areálom, tak ako to využíval majiteľ doposiaľ. Táto zámena je možná aj v nasledujúcich rokoch a kone by tak mali nádherný a kvalitný výbeh v prírodnom prostredí len pár desiatok metrov od stajní.

Nehnuteľnosť je okrem chovu koní možné využiť aj na chov iných zvierat, či poľnohospodársku aktivitu, alebo aj ako napr. výrobné stolárske, či zámočnícke dielne, výrobu betónových dielov, sklady a podobne.

Okolie družstva tvoria rozsiahle polia a lúky, cca 2 km je vzdialený Budmerický rybník - raj pre rybárov a ďalej v blízkosti sa nachádza rozľahlý Lindavský háj. Nad obcou Častá je situovaný známy turistický magnet – hrad Červený kameň. To všetko tvorí významný turistický a rekreačný potenciál vhodný aj na agroturistiku.

 

Dostupnosť: 35 min od BA a 20 min od TT.

Cena (vrátane provízie pre RK) je 239 000.- €

Obhliadky a podrobnejšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam