*** REZERVOVANÉ *** Exkluzívne - Drevenica pri vode.

Cena:
149 500,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Horné Orešany
Ulica:
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 99 m2
Plocha pozemku: 483 m2
Energ. certifikát: B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:378306

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj drevenicu pri vode. Dokonalé miesto pre rybára, alebo aj ako rodinná víkendová chalupa. Nehnuteľnosť je situovaná pri vodnej nádrži Horné Orešany, v nádhernom prírodnom prostredí, na úpätí Malých Karpát.

Stavba sa nachádza na pozemku o výmere 483 m2, z čoho zastavaná plocha predstavuje 66 m2 (samotná zastavaná plocha domu 54 m2 + terasa 12 m2). V skutočnosti má rozloha terasy až 36m2, len ešte nie je celá zapísaná v katastri. Drevenica je definovaná ako rekreačná chata, samostatne stojaca jednopodlažná nepodpivničená stavba s obytným podkrovím. Podlahová plocha prízemného podlažia je 43,4 m2 a podlahová plocha podkrovia 56 m2. Celková podlahová plocha domu je teda 99,4 m2 plus 36 m2 spomínaná terasa.

Dispozičné riešenie: Prízemie obsahuje – zádverie, technickú miestnosť, kúpeľňu, kuchyňu, obývaciu izbu s jedálňou, schodisko a terasu. Podkrovie je dimenzované na dve alebo tri izby. Drevenica je napojená na elektriku, vodu a kanalizáciu. Taktiež je tu privedená telekomunikačná sieť Telekom (pevná linka, TV, internet).

Stavba je tvorená krásnou masívnou smrekovou guľatinou, použité sú drevené dvere aj okná, strešná krytina tondach, klampiarske výrobky a oplechovania sú z pozinkovaného plechu. Vykurovanie je zabezpečené elektrickým podlahovým kúrením a elektrickým zásobníkom TUV. Podľa projektu je aj možnosť postavenia krbu na drevo.

V bezprostrednom okolí ideálne prostredie na rybárčenie, či vodné športy, ale aj hubárčenie, turistiku, či cykloturistiku. Lokalita má vysoký rekreačný potenciál aj vzhľadom na blízkosť Smolenického zámku, alebo hradu Červený kameň.

Vzdialenosť z BA - 45 min, z TT – 14 min. Najbližší obchod a reštaurácia – 2 min.

Cena 149 500.- vrátane provízie pre RK.

Viac info: Mgr. Juraj Illavský, LOFT real,

tel: 0908 708 198

illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam