Priemyselný park na spracovávanie dreva v lokalite Majdan, pozemok 2,4 ha (do 1h od Bratislavy) - Výnimočná investičná príležitosť

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Horné Orešany
Ulica: Majdan
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 4616 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:378787

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj Priemyselný park v lokalite Majdan (kataster obce Horné Orešany). Komerčné a prevádzkové priestory sú primárne zamerané na výrobu parkiet, terasových dosiek, reziva, podvalov, čiže na rezanie, sušenie a ďalšie spracovávanie dreva. Celková veľkorysá rozloha pozemku má výmeru 24 163 m2, úžitková plocha predstavuje 4 616 m2.

Súčasťou areálu je hlavný objekt - so skladmi, kanceláriami, obytnými izbami a ďalšími priestormi - s úžitkovou plochou 2443 m2. Ďalej je to výrobná hala, ďalší sklad, zámočnícka dielňa, druhá dielňa, požiarna zbrojnica, nádrže a čerpacia stanica.

Súčasťou predaja je dlhý zoznam špecifických strojov na spracovávanie dreva, ktoré sú prevádzkyschopné. Sú to napr: gáter RZ - 71, dopravníkové pásy, viaceré jednokotúčové aj viackotúčové píly, frézky, brúsky, vŕtačky, odsávacie zariadenia, sušiarne reziva a hranolov, pneumatické a hydraulické lisy, kotle na tuhé palivo (piliny, hobliny, štiepky), nakladač HON 050, vysokozdvižný vozík DESTA (4,5t) a ďalšie stroje a zariadenia. Presný zoznam strojov zašleme na požiadanie, prípadne viac informácii na samotnej obhliadke. Plus k dispozícii sú aj ďalšie stroje, ktoré nie sú namontované.

Areál sa nachádza vo veľmi príjemnom prostredí, obklopený lesmi a je tu aj možnosť prikúpenia a zväčšenia celkového areálu o ďalšie pozemky o rozlohe 2 ha, viac informácii pri osobnej obhliadke.

Dostupnosť: 50 min od Bratislavy, 20 min od Trnavy.

Cena v RK

Obhliadky, či akékoľvek ďaľšie informácie:

Mgr. Juraj Illavský, LOFT real, 0908 708 198
illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Juraj Illavský
Telefón:0908708198
E-mail:illavsky-ZVNC-loftreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

poloha na mape vytlačiť ponuku vypočítať úver poslať známemu sledovať ponuku späť na zoznam